Мора да се признае дека македонската фолкерка поседува тело од милион долари

Објавил: admin@magazin | 3 септември, 2018 21:18

ФОТО:Гавазова покажа со што располага

Фото/Текст извор: ©Магазин.мк

Ова лето 2018-то, фолк пејачката Гавазова се задржа на Балканот, поточно најмногу беше концентрирана во Македонија, но и на грчките плажи.

Во едно интервју неодамна кажа дека иако домот и е во Шведска, повеќе време минува во Македонија поради професијата.

Освен тоа што беше турбо активна, оваа летна сезона квалитетно ги израдува своите обожаватели и следбеници со разголени и провокативни фотографии од кои го истакна своето тело на сирена.

А кога има што да покаже, тоа го прави на најдобар начин што таа знае и умее, особено кога го истакнува задникот.

Фотографиите во танга бикини и беа доста, па сега реши да го освежи својот профил со една нова фотографија на која позира во бела долна облека која покрива сосема минимално.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Еротика

Во јавноста се шпекулира дека атрактивната плавуша е веќе шест години во овој бизнис, а нејзин макро бил уапсениот Михајло Максимовиќ.

“Не знаев дека е Сања проститутка- се изненадив колку е добра во кревет”- Изјава на бившиот дечко!

Српскиот пејач Марко Ванила, е бившиот дечко на Сања Станковиќ, девојката која беше...

Сања Станковиќ и Божана Вујиновиќ заработиле по 10.000 евра за една недела при посетата на Сејшели со важни клиенти каде ги обезбедил макрото Михајло Максимовиќ, најголем макро во Балканот.

НОВИ СКАНДАЛОЗНИ ДЕТАЛИ: Сања Станковиќ од 19 години е проститутка, а работела за полицијата!

Нередот околу елитната проституција во Србија не се смирува. Во јавноста сеуште се...