Се се одиграло вчера во центарот на Лондон.

Објавил: Сара Фемина | 7 јули, 2019 14:28

(ФОТО)ЖЕЖОК СЕКС СРЕДЕ ПАРК: Жестоката акција не престана ни во еден момент!

Фото/Текст извор: ©онлине магазин

Пар бил снимен додека имал секс во јавност среде парк во близина на Бакингемската палата.

Непријатната ситуација како што изјавија очевидци, се одиграла вчера во центарот на Лондон. Граѓаните шокирани и вчудовидени следеле што се случувало, додека момчето и девојката опуштени имале секс без никакви грижи.

На неколку метри од местото каде сето ова се случувало, татко играл фудбал заедно со својот син, а исто така се наоѓале и други постари лица кои биле во близина на парот, пишува курир.рс. 

„Не им беше срам што тоа го прават во јавност во близина на кралската палата“, рече сведок кој уживал во пикникот.

Додека траел сексот во паркот во тој момент се наоѓале и многу деца. Друг сведок изјавил дека глетката ила крајно непристојна и срамна.

Исто така минатиот месец на социјалните мрежи се прошири фотографија од туристи од Полска кои имаат секс покрај плажите на Охридското езеро.
Туристите побарале да бидат оставени на плажата Лабино во стариот дел на Охрид, по што настанаа голи фотографии.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Секс

Градењето на возбудување и доживување на повеќекратен оргазам во еден обид дефинитивно е дел од физичката техника, но првиот чекор за ова е поставување на своите мисли и емоции во ред.

Како до повеќекратен оргазам? – Следете ги само овие пет чекори

Длабокиот оргазам зависи од опуштеноста, кога ќе го промените сравот и свеста за себеси,...

Сепак, вакви сцени имаше повеќе во 90-тите, а и пејачите во тоа време беа далеку поопуштени од денес.

Вистински секс во видео спот- пејачот и пејачката од оваа група биле во врска – сите ја знаете оваа песна

Оваа секс сцена од познатото видео од деведесетите многумина ја знаат напамет. Во многу...

Групата “Јавна соба” каде се споделуваа порнографски фотографии е избришана!

Организирање на проституција, порнографија на малолетнички во Македонија? За два дена ќе биде познато што открила истрагата!

За два дена ќе биде познато што открила истрагата во врска со случајот „Јавна соба“,...

Станија Добројевиќ, поранешната учесничка во „Задруга“, позната е по својот луксузен живот, како во Србија, така и во Америка.

(18+) КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА: Станија плива гола – мажите ПОЛУДЕА!

Српската старлета Станија Добројевиќ гола пливаше во базен во Турција, погледнете...