Нивес едноставно е создадена за разголување и скокоткање на машката фантазија

Објавил: Данаил Михајловски | 2 октомври, 2018 18:47

ФОТО: Нивес Целзиус по танга во кујна!

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Провокативните фотографии воопшто не се некој новитет на профилот од социјалните мреѓи на хрватската пејачка и актерка Нивес Целзиус.

Таа едноставно е создадена за разголување и скокоткање на машката фантазија.

 

View this post on Instagram

 

My favorite color is nude… #goodnight

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Sep 27, 2018 at 2:50pm PDT

Овој пат облече танга црвен костим за капење како оној на Памела Андерсон ама за домашна веријанта во кујна и напиша:

„И миењето садови може да биде забавно…си играм Памела Андерсон и ги спасувам садовите од потонување“, напиша Нивес во описот на скокотливата фотка.

 

View this post on Instagram

 

I pranje suda moze biti zabavno… Igram se Pamele Anderson i spasavam salice od utapanja ?

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on Oct 1, 2018 at 8:46am PDT

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Еротика

Почна да ме соблекува. Го зеде сунѓерот што стоеше во тоалетот, му стави многу течен сапун со опоен мирис. Ми го масираше вратот, зад ушите, па почна надолу да оди накај моите бутови.

СЕКС ЕРОТСКА ПРИКАЗНА: И да сакав не можев да прекинам, ме занесе страста

На Марина (34) од Германија и требаше повеќе од една година додека конечно се одучи да...