"Ова семејство е среќно" пишува Сара

Објавил: Данаил Михајловски | 28 септември, 2018 18:27

ФОТО: Сара Мејс и Димитар ја покажаа ќеркичката Илина

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Пејачката Сара Мејс и нејзинот сопруг водителот Димитар Атанасовски од неодамнаа се родители на нивното прво дете- ќерката Илина.

Ова семејство е среќно, напиша пејачката под фотографијата.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Луксузниот дом вреден 25 милиони долари поседува 6 спални соби, 10 купатила, приватна библиотека, просторна дневна соба, кујна со трпезарија и двориште од неверојатни 21.000 илјади квадратни метри на коои се простира и самиот објект.

Анџелина прв пат ја отвори вратата од имотот вреден 25 милиони – сите го забележија нејзиниот необичен љубимец

Славната холивудска актерка Анџелина Џоли (44), додека се подготвуваше заедно со своите...

Со „Игри без граници” го започна тричасовниот хуманитарен концерт, не насетувајќи ја трагедијата која се случи само 11 дена по концертот.

Желбата што ја кажа ТОШЕ на последниот концерт, НИКОГАШ НЕ МУ СЕ ИСПОЛНИ

Точно 12 години поминаа од последниот концерт на Тоше Проески, кој се одржа на градскиот...

Според зборовите на изворот близок до семејството, тајното име на Елизабета не е врзано ни за еден таен агент или суперјунак.

ОТКРИЕНА НАЈГОЛЕМАТА ТАЈНА НА КРАЛИЦАТА: Ова го знаат само нејзините телохранители

Кога членовите на британското кралско семејство се појавуваат во јавност, опкружено...

Но и по дванаесет години болката кај неговите пријатели, најблиските и неговите фанови не стивнува. Секогаш ќе боли овој 16 октомври.

Беше и остана ангел во човечка форма, ти беше посебен -Цетински со емотивна порака за Тоше

Денеска навршуваат 12 години од смртта на најголемата македонска ѕвезда која трагично...