Ќерката на Панки е тинејџерка и тукушто наполни 17 години

Објавил: Данаил Михајловски | 23 септември, 2018 15:50

ФОТО: Ќерката на Панки од „Куку леле“ е убавица од бајките

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Таа е постара ќерка на Сашо Каимовски, во светот на естрадата попознат под прекарот Панки. Соло изведувач и пејач на дуото „Куку леле“.

И ако ја погледнете и споредите со ќерките на Анабела до Цеца, веднаш ќе ви стане јасно дека тие за неа се „мали деца“! Зашто Јана е толку убава, дури многу поубава и од споменатите ќерки и од нивните мајки и во однос на нив е убавица од најубавите бајки!

Јана Каимовска е тинејџерка, која учи во скопската гимназија „Јосип Броз – Тито“ и тукушто наполни 17 години.

Таа е поголемата ќерка на Панки, кој уште ја има и помалата Каја.

И обете вистински убавици, особено поголемата, на која ќерките на регионалните ѕвезди колку и да се во мода, можат само „да и носат вода“!

Извор: Вистина.мк

 

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Убавина

На гала настанот присуствуваа бројни личности од политичкиот и јавниот живот, меѓу кои сопругите на нашите познати политичари.

Елизабета Пендаровска и Зорица Заева во МОДНА КОМБИНАЦИЈА, на прославата на Денот на независноста!

Вчера во американската амбасада се славеше „Денот на независноста“. На гала настанот...

Изгледа Дадар беше горд што и покрај Фатиме Фетаи која му е редовен клиент во неговото студио, дојде на шминкање и специјалната јавна обвинителка Катица Јанева.

Катица Јанева го смени личниот опис кај шминкерот Дадар ?!

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, пред нејзиното гостување во емисијата...

Во истиот овој период, поради возбудата, нејзината физичка појава е уште попривлечна од претходно, а тоа објаснува и зошто се појавуваат нови додворувачи.

Вљубувањето го менува телото на жените

Во нејзиното тело, кога сфаќа дека е вљубена, почнува да се продуцира специфичен протеин...

Сите ние постојано велиме дека Македонија е прекрасна, но голем број од нас, всушност, не ја виделе таа убавина со свои очи. Погледнете дел од убавините на нашата земја.

Погледнете ги убавините на нашата мила Македонија

На убавините во Македонија никој не може да остане рамнодушен. Во оваа прекрасна земја...