Туристите на фотографијата се од Полска, кои се возеле со чамец.

Објавил: Рејхан Бајрами | 9 јуни, 2019 17:30

(ФОТО +16)СРЕД БЕЛ ДЕН “СЕКС” НА ОХРИДСКИТЕ ПЛАЖИ!

Фото/Текст извор: ©онлине магазин

Туристи Пољаци кои се возеле со чамец во Охрид имале секс сред бел ден, пишува Скопје 1.

На социјалните мрежи се прошири фотографија од туристи од Полска кои имаат секс покрај плажите на Охридското езеро.

Како што пишува Скопје 1, туристите побарале да бидат оставени на плажата Лабино во стариот дел на Охрид, по што настанаа овие фотографии. Оваа фотографија настана пред 3 дена на плажата Лабино, од која јавноста остана шокирана.

Плажата Лабино, се наоѓа под пешачката патека која ги поврзува Св.Јован Канео и месноста Грашница.

Ангажираните комунални работници извршија отстранување на ниската жбунеста вегетација и сечење на надвиснатите гранки од околните дрва, со што се зголеми површината која туристите може да ја користат како плажа ова лето.

Подигната е и поголема количина на отпад, пластични шишиња, најлон-кеси, картонска амбалажа и др., кој несовесни капачи го оставиле зад себе. 

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Секс

Колку повеќе сте возбудени, толку полесно ќе уживате во сексот. Затоа дајте си време и потполно посветете и се на предиграта додека не бидете доволно влажни и возбудени.

Уживање во сексот со голем полов орган !

Ако сакаме да бидеме искрени, секоја жена би била пресреќна со партнер чија машкост...

Станува збор за смирувачката „баласана поза“ идеална за оние кои сакаат да ја ослободат својата внатрешна сексуалност, без разлика дали практикуваат јога.

СЕКС-ПОЗА за силен оргазам на жените (ФОТО)

Во природата на човекот е да го подобри секој аспект во животот, па ни сексот не е исклучок....

Сакате да ја вжештите атмосферата зад затворени врати? Еве неколку сознанија кои ќе ви ги интензивираат возбудата и желбата за уште поголема интимност:

КАКО ДО ПОЖЕЖОК СЕКС: ДОЗНАЈТЕ ЈА ТАЈНАТА ЗА СТРАСНИ СЕКСУАЛНИ ОДНОСИ!

Сакате да ја вжештите атмосферата зад затворени врати? Еве неколку сознанија кои ќе...

Не е препорачливо да имате див секс, особено не кога жената ќе влезе во третото тримесечје од бременоста, но сепак, повеќето работи поврзани со сексот се изводливи.

Секс пози во текот на бременоста!

Замислете си дека не сте имале секс девет месеци. Но, зошто воопшто би помислувале на...