Таа позираше во црно кратко фустанче со црни високи потпетици и со чашка алкохол во рацете.

Објавил: Весна Петровска | 31 јули, 2019 13:35

Ѕвездата повеќе не крие: Цеца има ново момче

Фото/Текст извор: ©оналјн магазин

Балкнската ѕвезда Цеца Ражнатовиќ со фановите на Инстаграм сподели фотографија која не остави никого рамнодушен.

Таа позираше во црно кратко фустанче со црни високи потпетици и со чашка алкохол во рацете.

Цеца објави фотографија на Инстаграм

-Поглед преку рамената, на здравје, порача Цеца, а освен што пејачката ја пофалија за природниот изглед на неа и поставија прашање во врска со нејзиното момче со оглед на тоа дека неодамна призна дека е исполнета на тоа поле.

-Фино, баш фино Цеки, ајде извади го и момчето од фиока да се пошегуваме малку, е само еден од коментарите кои привлече внимание под нејзината фотографија.

„Да емотивно сум исполнета, среќна и задоволна. Јас сум сакана жена“, призна Цеца неодамна за еден српски медиум, но ништо освен тоа не сакаше да открие.

Фановите инаку со нетрпение го очекуваат појавувањето на некој во нејзиниот живот за да и пружи љубов и внимание.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Имено денес по речиси еден месец од смртта на Драган, Мартин сакаше да ја потсети јавноста кој беше неговиот татко и напипа дека за него тој бил татко над татковците.

Мартин Вучиќ повторно со емотивна порака за Драган: За мене беше татко над татковците!

Музичарот и актуелен директор на Народниот ансамбл „Танец“, Мартин Вучиќ, денеска...

Џамбазов ја објави фотографијата денеска, а она што предизвика поголем сомнеж е тоа што актерката Весна Петрушевска која всушност е и многу блиска со Џамбазов, под фотографијата напиша дека кумата ( мислејќи на неа ) наскоро доаѓа да им се придружи во Дојран.

ИГОР ЏАМБАЗОВ ПОВТОРНО ЗАЉУБЕН: Ова девојката која му го освои срцето!

Познатиот македоснки актер, шоумен, пејач, водител, Игор Џамбазов, по долго време реши...

Неговите 74 години не го спречија Сулејман Реџепи да создаде нова лубовно-брачна врска со 50 години помлада девојка.

(Фото) СЕ ОЖЕНИ РЕЏЕПИ: Ова е новата сопруга на реисот Сулејман Реџепи!

Неговата сегашна сопруга, Јетиши е потпретседателка на огранокот на ДУИ во Студеничани...