Популарната пејачка овој пат како секси гимнастичарка

Објавил: Данаил Михајловски | 27 септември, 2018 15:00

Јелена Розга во досега невидено издание (ВИДЕО)

Фото/Текст извор: ©магазин.мк

Јелена Розга во досега невидено издание – непрепознатлива

Хрватската пејачка Јелена Розга на својот Инстаграм профил има вистинска армија обожаватели кои од ден во ден со нетрпение ја очекуваат секоја нејзина нова објава.

Со една таква сензуална ги почести токму денес.

View this post on Instagram

Ostani . . .

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on Sep 25, 2018 at 10:40am PDT

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Поп

Четири девојчиња од хорот  на „Златно славејче“ напишаа и снимија песна за Влатко Илиевски, Ќе се потрудиме да го зачуваме твоето дело и никогаш да не бидеш заборавен!"

Четири славејчиња со песна за Влатко Илиевски- Со тебе пораснавме, а сега те нема!

Четири девојчиња од хорот  на „Златно славејче“ напишаа и снимија песна за Влатко...