Моделот што го носеше убавата струмичанка се истакнува со еден ефектен детаљ – прерамка само на едно раме, а токму тоа важи за водечки тренд и ова лето.

Објавил: Владо Марин | 27 август, 2020 18:29

Ќерката на Зоран Заев со овој модел на кocтим за капење ги сpyши СОЦИЈАЛНИТЕ мрежи – еве зошто го обожаваат сите!

Фото/Текст извор: ©glamur.mk

Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра Заева покажа пред своите верни следбеници на социјалните мрежи како ужива во топлото време.

Александра не ретко објавува фотографии на својот профил на социјалните мрежи, а овој пат позираше во тренди едноделен кocтим за капење во бела боја и додека се сончаше го снимаше целото тeлo. Моментот и деталите што ги сподели погледнете ги во рамките на овој текст.

Таа е мошне популарна на Инстаграм каде има голем број фанови кои одвреме-навреме знае да ги почести и со по некоја „пикантна“ фотографија. Овој пат Александра која е посветена на своите студии, објави фотографија на која позира под жешкото сонце и ги воодушеви сите.

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Имено, таа ретко се појавува во јавноста, но затоа е активна на социјалните мрежи. Деновиве објави неколку фотографии и покажа како изгледа нејзиниот омилен модел на костим за капење аа оваа летна сезона.

Изгледа прекрасно, но и знае да го избере вистинскиот модел

Во прашање е модел што го освои Инстаграм и е хит оваа летна сезона во боја која ќе ве однесе во центарот на вниманието.

Моделот одлично и стои на младата госпоѓица Заева и го истакна во преден план нејзиното убаво и исончано тeлo што можете да го видите во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Да, веќе и врапчињата на гранките знаат дека белите модели ќе биде хит на плажите ова лето и дека максимално го истакнува темниот тен на убавото женско тeлo. Голема предност на моделот што го носи Александра е и во тоа што стои убаво на секој облик на тeлo и ја прекрива критичната зона во пределот на cтoмакот, а исто така може да се носи и во повеќе функции – не само во улога на кocтим за капење, туку и во комбинација со куси панталони или здoлништa.

Едноделните костими за капење и претходната сезона го најавија своето враќање на сцената и станаа избор што се наметнува пред класичните бикини и дводелните модели за на плажа.
Моделот што го носеше убавата струмичанка се истакнува со еден ефектен детаљ – прерамка само на едно раме, а токму тоа важи за водечки тренд и ова лето

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Стил

Градот Скопје посветено работи на обезбедување на функционална животна средина за граѓаните во Скопје, која ќе подразбира квалитетна инфраструктура со доволно зеленило, со цел граѓаните да можат со уживање да ги спроведуваат своите редовни секојдневни активности.

ГРАД СКОПЈЕ УРЕДУВА УШТЕ ЕДЕН НОВ ЗЕЛЕН СКВЕР ВО АЕРОДРОМ

Денеска започнува уредувањето на последната од вкупно 4 локации кои се дел од иницијативата...

Доколку останете без идеи за стајлинг, секогаш внимавајте на комбинациите на Брижит Макрон. Никогаш не греши.

Брижит Макрон знае како да ги воодушеви модните критичари: Во овој стајлинг секоја жена изгледа барем 5 кг послаба(ФОТО)

Првата дама на Франција, Брижит Макрон и нејзиниот сопруг Емануел го посетија центарот...

Веста за нејзината трансформација ја сподели нејзиниот долгогодишен стилист Драган Гоцев- Даци, од Струмица.

ЗОРИЦА ЗАЕВА НЕ Е ПОВЕЌЕ ЦРНОКОСА: После долги години ја смени бојата на својата коса(ФОТО)

Зорица Заева, сопругата на лидерот на СДСМ, конечно реши да ја смени бојата на својата...