Таа не беше резервирана ниту на провокативните прашања кои ги доби во доста голем број. Следбениците успеаја да добијат одговор на своите дилеми поврзани со неа, а Мелита како од „пушка“ имаше одговор на сè!

Објавил: Весна Петровска | 5 ноември, 2019 11:27

„Ќе те лижам 24 часа“: Мелита проговори за своите експлицитни фотографии и кажа што ја нервира НАЈМНОГУ!

Фото/Текст извор: ©онлајн магзин

Голем дел од јавните личности досега се одлучиле преку социјалната мрежа Инстаграм да комуницираат со своите обожаватели и следбеници и да одговараат на нивните прашања.

Мелита Ракиќевиќ за првпат се одлучи на ваков потег, кој буквално ја чинеше тоа што цел ден остана со мобилниот во рацете.

Таа не беше резервирана ниту на провокативните прашања кои ги доби во доста голем број. Следбениците успеаја да добијат одговор на своите дилеми поврзани со неа, а Мелита како од „пушка“ имаше одговор на сè!

Па така, таа откри доста интересни детали од приватноста за кои досега многупати се шпекулираше и пишуваше во домашните медиуми. Меѓу прашањата поврзани со негата и убавината, преовладуваа оние провокативните за љубовниот живот, сексот, изборот на помлад партнер, дали е во врска моментално и многу други…

Селекција на комплиментите, понудите и прашањата речиси да немаше, а еден обожавател и порача дека би ја лижел 24 часа на што таа имаше ваков одговор:

-А ти си фемомен. 24 часа ОМГ! Што се ќе прочитам!- возврати Мелита.

Не беше заобиколено ниту прашањето за нејзините експлицитни фотографии кои се појавија во јавност, а за кои таа вели дека се нејзината најголема животна грешка.

-Мојата најголема животна грешка. Во моменти на љубов, страст, доверба, се прави ова, а чини прескапо! – вели таа присетувајќио се на периодот кога во јавност се појавија фотографиите каде е гола.

Една обожавателка или обожавател и поласка со фактот дека момците мастурбираат на неа, па праша кој е нејзиниот коментар?

-Секој си го наоѓа својот начин да се задоволи. Молба само не ми ги сликајте вашите полови органи, одма ве блокирам, возврати одлучно за оние храбрите.

Љубовната врска за која последно памети јавноста е со помладиот тогашен партнер Виктор, па токму за врската меѓу повозрасна жена и помлад, Мелита има вакво гледиште:

-Апсолутно ок. Имам искуство со голема ралика во години и никогаш не биле проблем. Љубовта ја уништуваат само лаги и превари, заклучува водена по сопствено искуство.

Прашања имаше многу… Мелита кажа и дека никогаш не би се сончала гола на нудистичка плажа, сега е слободна и нема партнер, но и дека за добра сума на пари би прифатила улога во еротски филм.

Извор: Вистина.мк 

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Интересно

Имено старлетата беше на тапет и во српските медиуми, поради непочитувањето на мерката за домашно лекување и самоизолација, а наместо тоа таа се шетала во ноќните клубови и при тоа позирајќи за време на нејзината прва посета на Белград по пандемијата.

Уапсена старлетата Александра Накова- не го дочекала вториот негативен тест на Ковид-19 и се шетала

Македонската старлета, Александра Накова била уапсена вчера во Гевгелија.Триесет...

Оргии, дрога, проститутки, затворски казни - сето ова и далеку повеќе го обележаа животот и кариерата на овој славен спортист.

ОД ПРЕМНОГУ С*КС НЕМОЖЕЛ ДА ОДИ: Животот на славниот боксер во царство на дрога и проститутки!

На денешен ден во 1966 година, во Њу Јорк роден е легендарниот боксер Мајк Тајсон. Во 1992...