Станија Добројевиќ, поранешната учесничка во „Задруга“, позната е по својот луксузен живот, како во Србија, така и во Америка.

Објавил: Весна Петровска | 14 октомври, 2019 20:27

(18+) КАКО ОД МАЈКА РОДЕНА: Станија плива гола – мажите ПОЛУДЕА!

Фото/Текст извор: ©онлајн магазин

Српската старлета Станија Добројевиќ гола пливаше во базен во Турција, погледнете како изгледа старлетата како од мајка родена.

За потсетување, Станија има направена естетска интервенција на задникот.

Станија е некој кој благодарение на својата работа си овозможи да посети различни дестинации, да купи и брендирана облека, а студентските денови ги помина во овој дом.Сепак, со последниот видео запис кој што го објави на социјалните мрежи предизвика лавина на коментари дека популарната старлета наводно направила корекции по хируршки пат.

Задницата на Станија Добројевиќ е еден од нејзините главни адути, а таа секогаш гордо изјавува дека тоа е плод благодарение на макотрпните вежби.

Имено, Станија се сликала пред огледало после тренинг и се пофалила со резултатите од својата истрајност и тренинзи.

Старлетата моментално покрена расправа каја јавноста за тоа дали само вежбањето е причина за нејзиниот физички изглед или пак завршила „под нож“.

Станија Добројевиќ, поранешната учесничка во „Задруга“, позната е по својот луксузен живот, како во Србија, така и во Америка.

Својот луксузен дом го купила за време на студирањето на Економскиот факултет, накој и дипломираше.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Секс

Не е препорачливо да имате див секс, особено не кога жената ќе влезе во третото тримесечје од бременоста, но сепак, повеќето работи поврзани со сексот се изводливи.

Секс пози во текот на бременоста!

Замислете си дека не сте имале секс девет месеци. Но, зошто воопшто би помислувале на...

Станува збор за смирувачката „баласана поза“ идеална за оние кои сакаат да ја ослободат својата внатрешна сексуалност, без разлика дали практикуваат јога.

СЕКС-ПОЗА за силен оргазам на жените (ФОТО)

Во природата на човекот е да го подобри секој аспект во животот, па ни сексот не е исклучок....

Додадете малку ентузијазам во ваквиот тип на секс. Ако не сте свесни, понекогаш со мало поместување на телото или аголот на пенисот, може да се достигне сексуална нирвана која ќе предизвика серија на оргазми.

6 секси пози од позади

Не е тајна дека “кучешкиот“ стил е голем фаворит на мажите, како и на голем број од...

Ако некогаш сте се запрашале дали е можно жените да доживеат оргазам без секс, па дури и без мастурбација, експертите се согласуваат: „Да, можно е“.

Како да доживеете оргазам без секс или мастурбација?

Експертите тврдат дека е можно да се достигне кулминација без „стандардна“ сексуална...