Долгопосакуваното модно парче, книга од вашиот омилен писател, апарат за домаќинство, нов парфем... Составете си листа на желби и посетете нè, сè што ви треба ќе најдете тука.

Објавил: admin@magazin | 23 ноември, 2020 9:46

Black Friday во Ramstore Mall: Дали сте подготвени за добар шопинг? Ние сме!

Фото/Текст извор: ©Магазин.мк

Се ближи омилениот празник на сите зависници од шопинг и попусти- Black Friday. По тој повод, во период од 23.11 до 29.11, Ramstore Mall за своите најверни посетители овозможи цела недела неверојатни попусти.

Израдувајте се себеси или вашите најблиски со подарок од некоја од нашите продавници.

Долгопосакуваното модно парче, книга од вашиот омилен писател, апарат за домаќинство, нов парфем…

Составете си листа на желби и посетете нè, сè што ви треба ќе најдете тука.

Не заборавајте дека мора да се почитуваат сите мерки за заштита од Ковид 19 носење маска, дезинфицирање на раце, држење дистанца.

Ве очекуваме на уште едно незаборавно шопинг искуство, ве очекуваме во Ramstore Mall.

»Вестите на порталот MAGAZIN.MK може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од порталот или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе следи фактурирање на име "плагијат" во вредност од 20.000 денари.

Останати вести од Стил

Во последно време, нај актуелниот Бојан Јовановски- Боки 13 носеше исклучиво реномирани брендови на себе. Обожаваше да се слика во парчиња оригинална облека на “Версаче”, “Долче и Габана”, “Диор”.

ОД ЦЕНАТА ЌЕ ВЕ ЗАБОЛИ ГЛАВА: Еве колку илјадници ЕВРА чини облеката на БОКИ 13!

Боки 13 секогаш е најактуелен со скоро сѐ што прави, а последните недели се наоѓа во...

Ако се сметате себе си за вежбач имате тенденција да видите некои познати лица: редовните, пријателите, можеби колега или слично. Но, исто така, почнувате да гледате одредени видови на луѓе.Понекогаш, овие луѓе ве тераат да се смеете, понекогаш, дури може да ве натераат да се лутите.

Типови на луѓе кои ги гледаме во теретана

“Сакам јако тело,сакам да земам протеини за да накачам маса ,само стомачни и голем...