Љубов на прв поглед“, напиша таа под фотографијата.

СО ГОДИНИ МИСЛЕШЕ ДЕКА Е МРТОВ! Aнабела објави фотографија од татко си кој никогаш не сме го виделе

Пејачката Анабела Атиас објави фотографија од нејзиниот татко Ахмед, кој живее во Босна и Херцеговина, а она што го привлекува...

Катерина Крстиќ / 11 февруари, 2020 15:46

Пред јавноста Анабела откри дека имало моменти кога посакувала да биде мртва. Вели со пудра за правење маски ги покривала модринките на лицето по доживеаното семејно насилство.

Ги криев модринките со пудра, помислував на самоубиство -Анабела проговори за пеколот кој го доживеала

Познатата српска пејачка Анабела Атијас учествуваше во емисијата „Блиц полиграф“ каде одговараше на неколку прашања за...

Катерина Крстиќ / 13 ноември, 2019 11:32

Се разведовме, не успеавме. Се боревме како лавови и сега сме најдобри пријатели. Бланкица ни е најважна, сега е најважно само таа да биде Ок, потврди Анабела за Пинк.рс.

ЕКСКЛУЗИВНО ПИНК: Се разведе српската пејачка Анабела Атијас – ОДАМНА НЕ ЖИВЕЕМЕ ЗАЕДНО!

Српската пејачка Анабела Атијас, во ексклузивна изјава за Пинк.рс, потври дека после седум години брак се разведе од бизнисменот...

Сара Фемина / 22 септември, 2019 12:17