Супер-Марио во Црвена звезда?

ТРАНСВЕР БОМБА НА МАРАКАНА: Дејан Станковиќ го носи Марио Балотели во Црвена Звезда?

Спектакл во најавата – соиграчот на Станковиќ од 2010 година е едно од потенцијалните засилувања на српскиот шампион –...

Рејхан Бајрами / 22 декември, 2019 21:53

По долги преговори со Марсеј, на крајот црномурестиот италијанец одлучи да го продолжи договорот со Ница

Балотели останува во Ница

Италијанскиот фудбалер, Марио Балотели ќе го предводи нападот на Ница и оваа сезона, објави францускиот клуб. Балотели практично...

admin@magazin / 21 август, 2018 12:06