ВКУСНИ МАФИНИ !!!

Мафини со боровница од три состојки: Нема брашно, а лесно се подготвува- ЌЕ ИЗЛИЖЕТЕ ПРСТИ

Ви претставуваме рецепт кој ќе ве остави без здив. СОСТАВ: 4,5 банани, 180 грама путер од кикирики, 150 грама боровинки Вкусни овошни...

Сара Фемина / 19 септември, 2020 18:00