Здравствената состојба на првообвинетиот во случајот „Рекет“, Бојан Јовановски повторно се влоши и затоа денеска беше прекинато судењето за Рекет на кое сведочи Камчева.

ДРАМА ВО КРИВИЧНИОТ: На Боки 13 му се слоши во судница

Драма во судницата во Кривичниот суд, на Бојан Јовановски му се слоши за време на рочиштето за случајот Рекет. Здравствената...

Весна Петровска / 10 декември, 2019 11:38