Мили доаѓа на позицијата директор на музичка продукција на Гранд, и внесува голема новина во новиот циклус „Звезда гранда“ - тој ќе ја предводи групата од 120 нови натпреварувачи кои ќе бидат во улога на предизвикувачи на старите учесници со цел да го освојат своето место на ова натпреварување.

ДО СЕГА НЕ СУМ ПОГРЕШИЛ: Мили стана нов музички директор на Гранд, открива како дојде до таа позиција!

Музичарот Александар Милиќ- Мили стана директор на продукцијата „Гранд“, а сега открива како дошол до таа позиција. Мили...

Катерина Крстиќ / 7 септември, 2020 19:39

Поповиќ вели дека во неа верувал и вложил многу но за жал не станала она што тој мислел дека може да биде. Поповиќ бил уверен дека токму Тања Савиќ ќе успее да ја наследи Цеца.

ШОКАНТНО ПРИЗНАНИЕ НА САША ПОПОВИЌ: Неа ја спремавме за наследничка на Цеца, но за жал погрешивме!

Саша Поповиќ, директорот на Гранд продукцијата кој важи за еден од највлијателните луѓе во регионот, кој помогнал на многу...

Катерина Крстиќ / 28 август, 2020 18:19

„Не е шега“, извика Марија, а Поповиќ беше сериозен и рече дека Темелков може да ја подигне пејачката.

ХИТ ФОТО: Ова е македонецот што ја фати Карлеуша за една нога, па ја крена: Има 55 кг и многу ја обожава

Македонецот Александар Темелков, освен добрата изведба ја затресе и сцената „Sвездите на Гранд“ кога вчера ја крена Јелена...

Сара Фемина / 26 јануари, 2020 12:25

Во четвртокот утрото во една приватна клиника, ласерски го реши проблемот кој веќе подолго време го имаше.

Саша Поповиќ итно опериран ! Еве како се чуствува сега првиот човек на Гранд

Саша Поповиќ директорот на „Гранд Продукција„ имаше медицинска интервенција во една приватна клиника во Белград. Пред...

Сара Фемина / 23 март, 2019 10:18