Станува збор за видео кое успеа да го сними екипата на „Папарацо Лов“ кои ја уловија пејачката како излегува од својот дом на високи потпетици со кои се гледа дека едвај оди.

(ВИДЕО) И се смееше цела естрада: Дара Бубамара се струполи на земја

Познатата фолк ѕвезда од Србија,  Дара Бубамара буквално се посрамоти пред јавноста. Таа ја изнасмеа целата естрада...

Катерина Крстиќ / 6 јуни, 2019 19:09

Пејачката на Инстаграм се пофали колку килограми изгубила

Драстично ослабе: Дара Бубамара се пофали со новата фигура (фото)

Кога станува збор за плус килограми, жените секогаш се “бориме“ со тоа, а посебно јавните личности кои се трудат секогаш...

Данаил Михајловски / 4 октомври, 2018 16:00

Популарната пејачка позираше бо проѕирен фустан и можеше да се види се на нејзе!

ФОТО: Дара Бубамара покажа повеќе отколку што треба!

Познатата српска пејачка, Дара Бубамара ги изненади фановите откако пред публиката во еден ноќен клуб во Белград се појавила...

admin@magazin / 9 јули, 2018 14:05