Драгана Мирковиќ е една од ретките пејачки што го задржа приватниот живот, но и ги чува своите деца пред очите на јавноста.

Драгана Мирковиќ полудела кога дознала со кого и се забавува синот Марко!

  Драгана Мирковиќ е една од ретките пејачки што го задржа приватниот живот, но исто така ги чува своите деца далеку...

Стојче Бушин / 13 февруари, 2020 12:38

Аца Лукас има нова девојка!

ХИТ ФОТКА: Ова е новата девојка на Аца Лукас- Фатална црнка го освои срцето на српкиот фолкер

Курир.рс дојде до сопственост на фотографии каде пејачот Аца Лукас ја гушка и ја гали нова вереница, поранешната девојка...

Сара Фемина / 6 февруари, 2020 8:04

Уште кога наполнила 18-години Ангела започнала со естетски корекции, а досега, ги зголемила градите и тоа три пати, направила операција на носот, усните, образите, нови заби и истетовирани веѓите.

Добивам луксузни подароци, автомобили, многу пари и скап накит-Исповед на млада спонзоруша од Скопје

Ангела С. е прекрасна 27-годишната скопјанка, која отворено зборуваше за тоа како изгледа животот на една спонзоруша, како...

Катерина Крстиќ / 21 ноември, 2019 17:03

Власта Ружиновска е поранешна репрезентативка на македонската одбојкарска репрезентација, а настапуваше и во селекцијата во одбојка на плажа.

СИНОТ НА ЃОРГЕ ИВАНОВ ЗАЉУБЕН ДО УШИ: Ова е неговата девојка, која по професија е одбојкарка(фото)

Синот на поранешниот претседател Ѓорге Иванов, Иван е во врска со спортистка. Поточно, во прашање е поранешната одбојкарка...

Сара Фемина / 22 септември, 2019 19:30

Српските потрали пренесуваат дека таа неодамна стапила во брак, а се чини дека имала и добар брак, судејќи по фотографиите објавени на профилот на нејзиниот сопруг.

ТРАГЕДИЈА ВО СУБОТИЦА: 28- годишна девојка си пукала во глава со пиштол на својот роденден!

Вчера во попладневните часови во Суботица, 28- годишна девојка си пукала во глава со пиштол, на денот на својот роденден, само...

Сара Фемина / 10 јули, 2019 23:26

Некаде кај Стајковци му исчезнува секаква трага. Тука се губи и сигналот од мобилниот телефон.

Ова е Ангела, девојката што e замешана во убиството на Пино! КАКО ПИНО БЕШЕ УБИЕН ?

Како што дознава DOSIE.MK кои се дел од истрагата, Пино бил намамен од девојката од скопската населба Ѓорче Петров, Анѓела и вечерта...

Рејхан Бајрами / 1 јуни, 2019 11:10

Повредената девојка е однесена во ургентниот центар, а стариот човек кој брутално ја претепале приведен во полиција.

Пензионер (82) брутално претепал девојка во автобус во Србија- бидејќи бранела друга девојка од насилство

Во градскиот автобус на линијата 95 во Белград, се случила тепачка на двајца патници, кога дебелиот крај го извлекла една девојка,...

Рејхан Бајрами / 1 март, 2019 16:09