Сега медиумите открија дека татко на Богдан е Милош Срејовиќ, поранешен југословенски и српски атлетичар.

Новото момче на Цеца е син на ПОЗНАТ СРПСКИ СПОРТИСТ: Еве за кого се работи

Ново момче на пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ е Богдан Срејовиќ, а работи како менаџер на најпознатите локали во Белград...

Сара Фемина / 14 јануари, 2021 8:34

Српската фолк дива, Светлана Цеца Ражњатовиќ обелодени дека е во врска со изабраникот Богдан Срејојевиќ!

ШОК ЗА ЕСТРАДАТА: Цеца фати дечко – ЕВЕ ШТО РАБОТИ!

Љубовта не е повеќе тајна! Српската фолк дива, Светлана Цеца Ражњатовиќ обелодени дека е во врска со изабраникот Богдан Срејојевиќ! Пејачката...

Сара Фемина / 13 јануари, 2021 20:17