Заев прифатил бришење на зборот Македонија на институции, во лични документи

Македонски портал го објави транскриптот од договорот со Грција

Викендов министрите за надворешни работи на Македонија и на Грција, Никола Димитров и Никос Коѕијас, треба да го потпишат...

admin@magazin / 14 јуни, 2018 13:28