Елеганција на високо ниво.

Македонска елеганција во Холивуд: Вака изгледа Атиџе и тимот на МЕДЕНА ЗЕМЈА пред доделувањето на Оскарите

Пред гламурозната церемонија на доделувањето на оскарите која со нетрпение ја очекува целиот свет, тимот на „Медена земја”,...

admin@magazin / 9 февруари, 2020 22:57

Првата дама на Америка имаше посебен стајлинг за овој посебен повод. Со црно елегантно сако на Долче и Габана, го коминираше здолништето со црна боја од истиот познат бренд.

ТАА ЕДНОСТАВНО НИКОГАШ НЕ ГРЕШИ: Моќно издание на Меланија Трамп од кој ќе ви застане здивот(ФОТО)

Првата дама на Америка веќе некое време ја има титулата кралица на елеганцијата. Меланија Трамп (49) присуствуваше на говорот...

admin@magazin / 8 февруари, 2020 18:46

Првата дама на САД, ги засени присутните со елегантен црн фустан кој ги означи и истакна нејзините совршени облини.

Ова е 74 годишната мајка на Меланија Трамп: Од елеганциите на двете дами ќе ви застане здивот(фото)

Сопругата на актуелниот американски претседател, Меланија Трамп блескаше на божиќната вечера во Флорида. Првата дама на...

admin@magazin / 29 декември, 2019 14:22

На гала настанот присуствуваа бројни личности од политичкиот и јавниот живот, меѓу кои сопругите на нашите познати политичари.

Елизабета Пендаровска и Зорица Заева во МОДНА КОМБИНАЦИЈА, на прославата на Денот на независноста!

Вчера во американската амбасада се славеше „Денот на независноста“. На гала настанот присуствуваа бројни личности од политичкиот...

admin@magazin / 5 јули, 2019 1:33

Ви претставуваме неколку модни парчиња, кои никогаш не го изгубија својот стил и елеганција.

Облека која никогаш не излегува од мода

Класични шик парчиња на облека,се исплатлива инвестиција и сите години ќе имате загарантирана трендовска облека,која ќе...

admin@magazin / 25 ноември, 2018 19:00