По избивањето на скандалот поврзан со случајот „Рекет“ тогашниот премиер на Македонија, изјави дека – Нема да дозволи педер да го симне од власт.

Спонзоруши, проститутки, педери, криминалци и квази новинари… Која е елитата на Македонија?

По избивањето на скандалот поврзан со случајот што денеска го именуваме како „Рекет“ тогашниот премиер на Македонија, Зоран...

Магдалена Стојмановиќ / 30 јануари, 2020 11:57

Во јавноста се шпекулира дека атрактивната плавуша е веќе шест години во овој бизнис, а нејзин макро бил уапсениот Михајло Максимовиќ.

“Не знаев дека е Сања проститутка- се изненадив колку е добра во кревет”- Изјава на бившиот дечко!

Српскиот пејач Марко Ванила, е бившиот дечко на Сања Станковиќ, девојката која беше замешана во аферата на елитна проституција...

admin@magazin / 5 мај, 2019 1:07

Девојките од Србија се меѓу најбараните и најскапите во регионот, заедно со Русинките, Украинките и Романките.

ЕЛИТНА ПРОСТИТУЦИЈА: Пејачки и ТВ-водителки најбарана “РОБА”- ОРГИИ во Нови Сад и Белград!

Како што известуваат српските медиуми најелитната проституција е најзастапена во Белград и во Нови Сад, а пејачки, манекенки...

admin@magazin / 3 мај, 2019 14:22

Кога е сезоната на Индиски венчавки,познатите светски фаци го зголемуваат својот буџет за повеќе милиони долари.

Бијонсе настапуваше на милионска Индиска свадба

Бијонсе настапи на Индиска свадба, а друштво и правеше Хилари Клинтон сопругата на поранешниот Американски претседател...

admin@magazin / 13 декември, 2018 21:03