Протестот се случи откако беше објавен извештајот на ФБИ во врска со случајот на Кавано

Емили Ратајковски уапсена во Вашингтон

Манекенката Емили Ратајковски и комичарката Ејми Шумер беа меѓу 302-те лица кои вчера беа уапсени на демонстрациите против...

Данаил Михајловски / 6 октомври, 2018 15:44

Емили Ратајковски, по сè изгледа, не планира во скора иднина да почне да објавува фотки на кои ќе има повеќе облека од гола кожа

ФОТО: Емили Ратајковски со жешка поза!

Веќе не е некоја вест (повеќе е глетка) кога таа ќе распали со нова доза провокација и сексапил на Инстаграм, но мора да се...

admin@magazin / 15 јуни, 2018 22:55