Јелена Карлеуша повторно се погрижи за многу коментари по социјалните мрежи откако таа напиша една специјална порака

Карлеуша во свој стил му ја честиташе годишницата на својот сопруг

Популарата српска пејачка и ентертајнерка Јелена Кареуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, прославија 10 годишнина од бракот. Покрај...

Македонка Димкин / 1 јули, 2018 17:11