Славица Заева, сопруга на братот на премиерот Зоран Заев, Вице Заев, и мајка на Ева Заева, не ретко објавува фотографии на социјалните мрежи.

Ова е сопругата на Вице Заев: Славица е снаа на екс премиерот Зоран Заев(ФОТО)

Куќа целата украсена со преубави цвеќи и мачки што ќе ве освојат на прв поглед! Славица Заева, сопруга на братот на екс премиерот...

admin@magazin / 14 март, 2022 5:00

Обвинителката ги наведе и сведочењата на јавниот обвинител од Битола, Стевче Тасевски како и адвокатот Трајче Арсов, кој изјавил дека секојдневната доверлива комуникација со клиенти која била незакпнски прислушкувана му нанела голема професионална штета.

Ленче Ристоска: Зорица Заева е прислушувана 285 дена

Обвинителката Ленче Ристоска во завршниот збор за случајот „Таргет и Тврдина“, истакна дека има три категории на оштетени...

Перо Милчин / 17 февруари, 2021 9:08

За неа се знаеше дека црната коса и црвениот кармин ѝ се заштитен знак. Низ годините не ја менуваше бојата на косата.

(ФОТО)Како 20-годишна девојка: Зорица Заева преполовена и со нов младешки стил

Сопругата на премиерот Зоран Заев, Зорица Заева изгледа непрепознатливо а и за неколку години помлада! Нејзиниот стилист...

admin@magazin / 24 октомври, 2020 9:14

Моделот што го носеше убавата струмичанка се истакнува со еден ефектен детаљ – прерамка само на едно раме, а токму тоа важи за водечки тренд и ова лето.

Ќерката на Зоран Заев со овој модел на кocтим за капење ги сpyши СОЦИЈАЛНИТЕ мрежи – еве зошто го обожаваат сите!

Ќерката на премиерот Зоран Заев, Александра Заева покажа пред своите верни следбеници на социјалните мрежи како ужива во...

Владо Марин / 27 август, 2020 18:29

Веста за нејзината трансформација ја сподели нејзиниот долгогодишен стилист Драган Гоцев- Даци, од Струмица.

ЗОРИЦА ЗАЕВА НЕ Е ПОВЕЌЕ ЦРНОКОСА: После долги години ја смени бојата на својата коса(ФОТО)

Зорица Заева, сопругата на лидерот на СДСМ, конечно реши да ја смени бојата на својата коса и од црнка стана бринета. Веста...

admin@magazin / 18 мај, 2020 20:58

„Донесовме јасни и недвосмислени законски решенија со коишто се спречува насилството и се штитат жените жртви на насилство, рече Заева во Букурешт.

Зорица Заева од Букурешт: „Кога жените губат – сите губиме“

Зорица Заева учествуваше на конференција „Улогата на жените во модерното општество – помеѓу јакнење, лидерство и родовата...

admin@magazin / 30 мај, 2019 11:19