Таа на својот Фејсбук профил објави фотографија со премиерот Зоран Заев, кој присуствувал на нејзината свадба.

ЗАЕВ НА СВАДБА КАЈ ПОЗНАТАТА МАКЕДОНСКА РАКОМЕТАРКА, ИВА СТОЈКОВСКА(фото)

Поранешната ракометарка Ива Стојковска, викендов се омажи за струмичанецот Даниел Пројковски. Екс ракометарката Ива Стојковска,...

Сара Фемина / 17 септември, 2019 21:10