Пријавила и депозити и кредитни картички на свое име и на децата, исто така и кредити.

ОВА Е ВОЗНИОТ ПАРК НА КАТИЦА ЈАНЕВА- Ровер 45, Ауди А4 и многу друго!

Вечерва притвор од 30 дена вечерва и е одреден на специјалната обвинителка Катица Јанева, како третоосомничена во случајот...

Перо Милчин / 21 август, 2019 22:23

Таа поседува градежно земјиште во Скопје од 480 метри квадратни кое исто така го стекнала со договор за купопродожба.

Ова е имотот кој го пријавила Ленче Ристоска во Антикорупциска!

Пред околу еден месец обвинителката Ленче Ристоска пријавила банкарски депозит со кој се стекнала на друг начин во вредност...

Перо Милчин / 17 август, 2019 12:55

Генсекот на свое лично име има пријавено гаража, земјоделско земјиште во Струмица, стан, три моторни возила, авторски хонорар и депозит.

ОД ЦИФРАТА ЌЕ ВЕ ЗАБОЛИ ГЛАВА: Ова е имотот кој го поседува Драги Рашковски!

Драги Рашковски е во центарот на голем скандал со италијанската компанија „Леонардо“, која доби тендер од 7 милиони евра...

Сара Фемина / 6 јули, 2019 20:34