Таа не беше резервирана ниту на провокативните прашања кои ги доби во доста голем број. Следбениците успеаја да добијат одговор на своите дилеми поврзани со неа, а Мелита како од „пушка“ имаше одговор на сè!

„Ќе те лижам 24 часа“: Мелита проговори за своите експлицитни фотографии и кажа што ја нервира НАЈМНОГУ!

Голем дел од јавните личности досега се одлучиле преку социјалната мрежа Инстаграм да комуницираат со своите обожаватели...

Весна Петровска / 5 ноември, 2019 11:27

За само 24 часа CIA доби 26.400 следбеници, но таа никого не следи на друштвените мрежи. Освен на Инстаграм, CIA има профили и на Твитер и Фејсбук.

CIA ОТВОРИ ПРОФИЛ НА ИНСТАГРАМ: За 24 часа CIA доби 26.400 лајкови, но тие никого не следат !

Американската Централна разузнавачка агенција (CIA) отвори профил на друштвените мрежи „ИНСТАГРАМ„  Профилот е отворен...

Сара Фемина / 26 април, 2019 19:44

Јелена Карлеуша повторно се погрижи за многу коментари по социјалните мрежи откако таа напиша една специјална порака

Карлеуша во свој стил му ја честиташе годишницата на својот сопруг

Популарата српска пејачка и ентертајнерка Јелена Кареуша и нејзиниот сопруг Душко Тошиќ, прославија 10 годишнина од бракот. Покрај...

Македонка Димкин / 1 јули, 2018 17:11

Сите познати личности на своите Инстаграм профили имаат совршени тела, но фотографиите кои излегуваат во јавност од страна на папараците се далеку од совршени.

Целулит, сало на стомакот, Ѕвездите на Холивуд не се совршени како на Инстаграм

Некои од холивудските ѕвезди му даваат потполно погрешна слика на светот, а еве како изгледаат тие без филтери и Фотошоп: Џенис...

Рејхан Бајрами / 30 јуни, 2018 17:06

Таа добила отказ поради објавена фотографија на Инстаграм

ФОТО: Наставничка се сликала во бикини, па добила отказ

Руска наставничка добила отказ поради објавена фотографија на Инстаграм на која позира во бикини костим за плус-сајз девојки. Викторија...

admin@magazin / 18 јуни, 2018 18:29