Во страшната сообраќајна несреќа која се случи кај Климештани, Општина Дебарца едно лице загина, а додека пак едно е тешко повредено.

ТЕШКА СООБРАЌАЈНА НЕСРЕЌА ВО ОХРИД: Се судрија автомобил и комбе, има мртви и повредени!

Тешка сообраќајна несреќа се случи попладнево во охридско – еден загинат и еден тешко повреден. Во страшната сообраќајна...

Сара Фемина / 11 јули, 2019 19:37