Лазиќ е приведен утрово околу 4 часот на автопатот во Нов Белград, потврдија за Телеграф.рс.

УАПСЕН ПЕЈАЧОТ ДАРКО ЛАЗИЌ: Под дејство на кокаин приведен во полиција

Пејачот Дарко Лазиќ е уапсен ноќеска поради низа прекршоци кои ги открила сообраќајната полиција. Лазиќ е приведен утрово...

admin@magazin / 27 април, 2022 8:32

Така, сега ќе ги почитувам сите традиционални обичаи “, откри Дарко Лазиќ.

Дарко Лазиќ се жени во јуни: Ова се деталите за свадбата за 800 гости, ќе трае два дена а музиката ќе биде ШОУ

Пејачот Дарко Лазиќ (28), кој има син Алексеј со својата свршеница, Марија Гагиќ, планира голема свадба. Церемонијата ќе се...

Мирко Бачиќ / 26 февруари, 2020 20:18