Ккао што објави порталот СИГНАЛ.МК според неофицијални извори, наводно Боки бил во придружба со својата пријателка Лила Филиповска, познатата водителка на квизот ,,Се или нешто”.

Еве со кого бил Боки 13 во автомобилот при приведувањето на граничниот премин

По вчерашното апсење на граничниот премин Богородица, Бојан Јовановски кој во јавноста е познат како Боки 13 не бил сам.  Како...

Катерина Крстиќ / 16 јули, 2019 10:43

Македонската водителка, има 47 години и мора да признаеме дека изгледа извонредно. Таа е пример за негувана жена, дама која секојдневно ги собира машките погледи.

Згодната водителка на „Се или нешто“ конечно откри колку естетски корекции има направено до сега

Познатата водителка Лила Стојановска која секојдневно ја гледаме на тв Сител, во квизот Се или Нешто, за естрадниот магазин...

Катерина Крстиќ / 3 мај, 2019 20:32