Станува збор за 59 годишен маж и 33-годишна жена копшто најверојатно биле сопружници.

СТРАШНА НЕСРЕЌА: Загинаа татко и ќерка во сообраќајка на патот Белгрaд-Ниш!

Рано изутринава на автопатот Белград-Ниш, кај месноста Мала Крсна, во тешка сообраќајна несреќа загинаа две лица пренесуваат...

Перо Милчин / 10 јули, 2019 18:02