Корисниците на Интернет се чудат како може една мајка да го направи ова на своите родени деца, што натрагично од се, како што објавија тамошните медиуми што таа не покажала никакво каење 

МАЈКА МОНСТРУМ: Украинка децата ги оставила 11 дена без храна и вода – јаделе тапети и измет, синот умрел од изгладнување

Светот се згрози откако одекна веста за мајката од Укараина која своите родени деца ги оставила дури 11 дена без храна и вода,...

Весна Петровска / 2 септември, 2019 21:39

Лошо е чувството кога ќе се види како мајката го остава своето бебе. На снимката од сигурносните камери се гледа како го става своето штотуку роденото девојче во одводот. Тоа глутницата кучиња веднаш го забележаа и веднаш пријдоа и го извлекоа бебето на безбедно.

Мајка монструм го фрли бебето во одвод- погледнете како кучиња го спасија

Страшна глетка се случи во Индија, додека неговата мајка го оставила фрлено своето бебе, група улични кучиња му го спасиле...

Катерина Крстиќ / 1 август, 2019 11:50

Српските медиуми пишуваат дела жената била мајка на две деца, а нејзиниот сопруг ја однел во болницата во Ваљево по обилното крварење.

Мајка монструм: Со голи раце си го убила новороденчето – соседите во шок

Мајка монструм од Србија си го убила своето новороденче, Балканот во шок поради немилосрдноста на оваа жена. 29-Јелена В. од...

Весна Петровска / 8 мај, 2019 16:28