Според она што беше објавено во „Глоуб“, наводно извор близок на семејството неколку месеци пред да се породи Меган, изјавил дека всушност Хари и не е татко на бебето.

НОВ СКАНДАЛ ВО КРАЛСКАТА ПАЛАТА: Хари не е татко на малиот Арчи!?

Познатата глумица Меган Маркл и нејзиниот сопруг принцот Хари дефинитивно не можат глава да кренат од медиумите и шпекулациите....

Катерина Крстиќ / 29 мај, 2020 9:48

Хари заврши во блиската клиника за ментални болести.

ПРИНЦОТ ХАРИ ИТНО ПРЕНЕСЕН ВО ПСИХИЈАТАРСКА БОЛНИЦА? Доживеал нервен слом, паниката и стравот го скршиле!

Принцот Хари, наводно, бил итно пренесен во психијатриска клиника, откако доживеал нервен слом, пишуваат странските медиуми.  Како...

Рејхан Бајрами / 20 мај, 2020 16:18

Имотот има осум спални соби, десет бањи, отворен базен и скара, домашно кино, танц студио и друго.

ЌЕ ВИ ЗАСТАНЕ ЗДИВОТ: Еве како изгледа луксузната вила во која ќе живеат Хари и Меган(ФОТО)

Меган Маркл и принцот Хари се иселиле од Велика Британија, а сега се објавени фотографии од вилата во Малибу, во која двојката,...

Сара Фемина / 13 март, 2020 14:55

Инаку, Меган е подготвена за голем број состаноци и аранжмани во Холивуд, а нејзините агенти започнаа да бараат улога.

МЕГАН МАРКЛ ЌЕ ЗАРАБОТИ 5 МИЛИОНИ ДОЛАРИ ЗА 5 СЕКУНДИ: Еве што ја очекува!

Меган Маркл и Хари започнаа живот далеку од кралските должности, а бројката што ќе ја заработи оваа убавица за неколку секунди...

Сара Фемина / 8 март, 2020 19:15

Во Велика Британија, многу се загрижени за тоа кој ќе продолжи да ги плаќа трошоците за извршување на безбедноста на Хари и Меган.

ШОК ОДЛУКА НА КАНАДА: Се укинува обезбедувањето на Меган и Хари

Канада е подготвена да престане да ги плаќа трошоците за обезбедување на принцот Хари и Меган Маркл за неколку недели. Полицијата...

Сара Фемина / 27 февруари, 2020 21:15

Двајцата браќа, наводно, ја влошиле својата комуникација во 2017 година кога Вилијам го советувал помладиот Хари да не брза премногу со врската со Меган Маркл, што не му се допаднало на Хари.

Проблемите во кралството не престануваат: Откриено кога Хари и Вилијам ги влошиле братските односи!

Британскиот принц Хари ја влоши врската со неговиот брат Вилијам долго пред да објави дека ќе се одвои од кралското семејство...

Владо Марин / 7 февруари, 2020 7:03

Секој сака да знае каде ќе живее кралската двојка по нивното повлекување.

Откриено од што ќе живеат Меган и Хари: Се откажаа од титулата но и понатака ќе живеат во луксуз

Принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл сепак ќе бидат финансирани од кралската ризница и ќе можат да сметаат на приближно...

Перо Милчин / 4 февруари, 2020 17:52

Сите овие околности во еден момент го натерале да оди на терапија кај психијатар и тоа во монетот кога престојуваа во Канада во текот на Божиќни празници “, откри извор.

Принц Хари доживеа нервен слом и заврши на психијатар: Не можел да издржи поради проблемите со Меган

Принцот Хари и Меган Маркл со својата одлука да ги остават кралските должности што им се наметнати со статус во британското...

Сара Фемина / 25 јануари, 2020 19:20