Александар ќе го помине Католички Божиќ заедно со неговата мајка Северина, додека пак православните празници ќе ги помне со својот татко Милан Поповиќ.

Александар се врати во прегратките на мајката: ПОПОВИЌ денеска и го предаде синот на СЕВЕРИНА

Милан Поповиќ (54) денеска 30 ноември и го предаде синот на Северина Којиќ (47,) почитувајќи ја привремената одлука на судот, по...

Сара Фемина / 30 ноември, 2019 13:57

Како што знаете, јас активно се залагам за заедничко рамноправно родителство и мојата намера е да продолжам така да се однесувам.

Се случија работи кои една мајка не требаше да ги дозволи: Поповиќ во интервју зборува за синот, Северина и старателството

Милан Поповиќ за Курир.рс, прифати да ја искоментира пресудата на која старателството над малолетниот син со Северина, му...

Сара Фемина / 10:38

Како што пренесуваат хрватските медиуми, синот на Северина кој досега живееше со неа, мора да му го предаде на таткото вечерва до 20 часот.

Северина го изгуби синот – Милан издвои ГОЛЕМА победа

Привремената мерка по која 7-годишниот Александар, синот на Сверина Којиќ и српскиот бизнисмен Милан Поповиќ отсега ќе живее...

Весна Петровска / 28 ноември, 2019 19:00

Златан Ибрахимовиќ како еден од најдобрите светски фудбалери, доби понуда од италијанската делегација од Милан повторно да заигра за нивниот клуб.

Златан Ибрахимовиќ повторно на терените на САН СИРО ?

Славниот шведски фудбалер Златан Ибрахимовиќ изгледа повторно ќе се најде на терените на “Сан Сиро” во Италија и повтроно...

Сара Фемина / 18 ноември, 2018 16:24

Ќе се изненадите кога ќе прочитате која е причината поради која што Шакира и Пике се одлучиле на ваков чекор

Откриено зошто Шакира на децата им даде православни имиња!

Ако сте се запрашале зошто Шакира и Пике им дадоа на своите деца православни имиња стигна и одговор: Кога во 2014 година супер...

admin@magazin / 19 јули, 2018 21:09