Ова е дефинитивно најбрзиот нокаут кој обожавателите на ММА борбите имале можност да го видат.

ВИДЕО: Погледнете го најбрзиот нокаут во историјата за само 5 секунди!

Американецот Хорхе Масвидал за само пет секунди го нокаутираше Бен Аскрен во УФЦ 239, што е убедливо најбрз нокаут во историјата. За...

Рејхан Бајрами / 7 јули, 2019 11:08