Како што е наведено таму, основач на групата наводно е 31-годишен маж од Германија, кој досега има објавено над 500 експлицитни фотографии од девојки и од момчиња од Македонија.

Порнографската група „Јавна соба“ се пресели на светски познат порно сајт

Групата „Јавна соба“ која по наредба на МВР беше затворена, а фотографиите избришани,од пред две недели повторно е активна,...

Катерина Крстиќ / 20 февруари, 2020 19:02

Пејачката навистина има и со што да се пофали

Провокативни Фотографии на Јелена Розга завршија на Порно сајт (ФОТО)

Провокативни фотографии од популарната пејачка Јелена Розга завршија на Порно сајт. Елегантна, префинета, сексапилна, заводлива,...

admin@magazin / 31 август, 2018 12:38