Според она што беше објавено во „Глоуб“, наводно извор близок на семејството неколку месеци пред да се породи Меган, изјавил дека всушност Хари и не е татко на бебето.

НОВ СКАНДАЛ ВО КРАЛСКАТА ПАЛАТА: Хари не е татко на малиот Арчи!?

Познатата глумица Меган Маркл и нејзиниот сопруг принцот Хари дефинитивно не можат глава да кренат од медиумите и шпекулациите....

Катерина Крстиќ / 29 мај, 2020 9:48

Хари заврши во блиската клиника за ментални болести.

ПРИНЦОТ ХАРИ ИТНО ПРЕНЕСЕН ВО ПСИХИЈАТАРСКА БОЛНИЦА? Доживеал нервен слом, паниката и стравот го скршиле!

Принцот Хари, наводно, бил итно пренесен во психијатриска клиника, откако доживеал нервен слом, пишуваат странските медиуми.  Како...

Рејхан Бајрами / 20 мај, 2020 16:18

Вејн Дупре, познатиот експерт од Виндзор вели дека по откажувањето од обврските со кралското семејство сега следуваат нови стресови за Хари, односно дека плановите на Меган Маркл јавноста допрва ќе ги види.

Меган Маркл ќе се разведува од Хари?!

Шокантно тврдење на еден експерт од Виндзор кој вели дека плановите на поранешната американска актерка Меган Маркл се да...

Катерина Крстиќ / 8 февруари, 2020 19:25

Министерката на социјалните мрежи напиша дека и беше голема чест да го пречека принцот и дека оваа уникатна посета зборува за одличните односи меѓу Македонија и Велика Британија.

Шекеринска го пречека најмладиот син на Британската кралица Елизабета!

Министерката за Одбрана, Радмила Шеќеринска го пречека принц Едвард, најмладиот син на британската кралица Елизабета. Министерката...

Сара Фемина / 15 мај, 2019 20:39

Контроверзниот саудиски принц повторно ја тресе јавноста

Муслиманскот свет гневен: Слика од Исус од 450 милиони долари ја купил арапскиот принц Мухамед бин Салман

Познатото дело „Салватор мунди“ (Спасител на светот) на Леондардо Да Винчи, инаку најскапата слика некогаш продадена, исчезна! Сликата...

Узунов Бобан / 7 април, 2019 10:52