Во петок истекува сегашната 30-дневна мерка притвор на Јанева.

НА КАТИЦА И НЕМА СПАС: Нови 30 дена притвор за Јанева во Шутка!

Кривичниот суд денеска ѝ го продолжи притворот на екс специјална јавна обвинителка Катица Јанева за уште 30 дена. -Кривичниот...

Сара Фемина / 18 септември, 2019 15:52