Групата “Јавна соба” каде се споделуваа порнографски фотографии е избришана!

Организирање на проституција, порнографија на малолетнички во Македонија? За два дена ќе биде познато што открила истрагата!

За два дена ќе биде познато што открила истрагата во врска со случајот „Јавна соба“, групата на „Телеграм“ во која членовите...

Сара Фемина / 6 февруари, 2020 16:29

За време на полициска акција полицијата го пронашло девојчето затворено во подрум , и било итно екстрадирано во Македонја.

МАЈКА ОД ШТИП ЈА ПРОДАЛА СВОЈАТА ЌЕРКА НА МАКРОА: Плачев и молев да не ме носат во хотелите

Мајка од пеколот ја принудувала својата ќерка да се проституира поради долг. Како што објави ТВ Стар, 14-годишна скопјанка...

Весна Петровска / 17 септември, 2019 11:11

Најбарани српски ВИП проститутки, кои црногорските политичари и нивните странски партнери ги плаќаат за секс, наводно се бившата водителка Олја Црногорац и Плејбој зечицата Божана Вујиновиќ.

ЕКСКЛУЗИВНО-ЕЛИТНА ПРОСТИТУЦИЈА НА ЈАДРАНОТ: Ова се најбараните “ЈАХДИ ДАМИ”

Бивша водителка, Плејбој зечица и две ријалити учеснички, се најчести гости на црногорските политичари и нивните богати...

Сара Фемина / 4 јули, 2019 0:40

Во јавноста се шпекулира дека атрактивната плавуша е веќе шест години во овој бизнис, а нејзин макро бил уапсениот Михајло Максимовиќ.

“Не знаев дека е Сања проститутка- се изненадив колку е добра во кревет”- Изјава на бившиот дечко!

Српскиот пејач Марко Ванила, е бившиот дечко на Сања Станковиќ, девојката која беше замешана во аферата на елитна проституција...

Сара Фемина / 5 мај, 2019 1:07

Девојките од Србија се меѓу најбараните и најскапите во регионот, заедно со Русинките, Украинките и Романките.

ЕЛИТНА ПРОСТИТУЦИЈА: Пејачки и ТВ-водителки најбарана “РОБА”- ОРГИИ во Нови Сад и Белград!

Како што известуваат српските медиуми најелитната проституција е најзастапена во Белград и во Нови Сад, а пејачки, манекенки...

Сара Фемина / 3 мај, 2019 14:22

Сања Станковиќ и Божана Вујиновиќ заработиле по 10.000 евра за една недела при посетата на Сејшели со важни клиенти каде ги обезбедил макрото Михајло Максимовиќ, најголем макро во Балканот.

НОВИ СКАНДАЛОЗНИ ДЕТАЛИ: Сања Станковиќ од 19 години е проститутка, а работела за полицијата!

Нередот околу елитната проституција во Србија не се смирува. Во јавноста сеуште се шпекулира за листата на дами од јавната...

Сара Фемина / 2 мај, 2019 0:45

Приведени странки државјанки кои работеле „на црно„ во угостителски објекти во Тетово и Гостивар, но надлежните ќутат?

Во Тетово и Гостивар цвета проституцијата како никогаш досега!

При контролата на припадниците на Министерството за внатрешни работи во пет угостителски објекти во Тетово и Гостивар биле...

Рејхан Бајрами / 28 јануари, 2019 0:37

Приведени 32 девојки од угостителски објекти во Тетово

Повторно во Тетово, повторно проституција во градот на „верниците„

Во акциска контрола на МВР во два угостителски објекта во Тетово, вчера биле приведени 32 девојки од регионот. Во соопштението...

Рејхан Бајрами / 14 јули, 2018 15:57