Популарната пејачка позираше бо проѕирен фустан и можеше да се види се на нејзе!

ФОТО: Дара Бубамара покажа повеќе отколку што треба!

Познатата српска пејачка, Дара Бубамара ги изненади фановите откако пред публиката во еден ноќен клуб во Белград се појавила...

admin@magazin / 9 јули, 2018 14:05