Ако сте забележале во вашата врска има сè помалку страст, можно е сами да сте виновни за тоа.

Ова се лошите навики кои што можат да ја угаснат страста кај партнерот

Можно е сами да сте виновни за ова. Прочитајте зошто исчезнала страста од вашата врска Иако љубовта е најважното нешто во...

Рејхан Бајрами / 4 јули, 2018 12:41

77 не е новиот позивен број, туку позата која ветув огромно задоволство

Дојде летото и време е за плажа, но и за добар поглед!

Оваа поза е совршена за мрзелив утрински секс, бидејќи не е потребно изведување на некоја особена акробација. Нејзината предност...

Македонка Димкин / 2 јули, 2018 16:32

Професорката признала дека имала секс со тројца ученици, двајца од 18 и еден од 17 години

Поради секс со тројца ученици професорка заврши во затвор (ВИДЕО)

Поранешна професорка по физичко образование од Охајо добила 30 дена затворска казна поради секс со тројца свои ученици. 36-годишната...

admin@magazin / 25 јуни, 2018 16:15

Задникот излудува, а ние го сакаме затоа што има нешто првобитно во него. Има некои кул детали за оваа позиција што не смеме да им го признаеме на жените

Зошто мажите го сакаат овој стил?

Дефинитивно гледаме на задникот Жените често се прашуваат дали ќе погледнеме таму. Се разбира. Тоа не е дека тоа е некоја...

Македонка Димкин / 27 мај, 2018 19:36

Наместо размислување малку за себе, само помислете на своето момче, а ако тој не покаже доза на благодарност, вие паѓате во депресија

Ваквите жени се напорни и за секој маж

Понекогаш однесувањето е од клучно значење и може да го ослободи човекот. Овие карактеристики воопшто не им се допаѓаат и...

Македонка Димкин / 18:31