Најбарани српски ВИП проститутки, кои црногорските политичари и нивните странски партнери ги плаќаат за секс, наводно се бившата водителка Олја Црногорац и Плејбој зечицата Божана Вујиновиќ.

ЕКСКЛУЗИВНО-ЕЛИТНА ПРОСТИТУЦИЈА НА ЈАДРАНОТ: Ова се најбараните “ЈАХДИ ДАМИ”

Бивша водителка, Плејбој зечица и две ријалити учеснички, се најчести гости на црногорските политичари и нивните богати...

admin@magazin / 4 јули, 2019 0:40

Сексолозите ве советуваат да ја практикувате оваа активност три до пет пати неделно, а во викендите до два пати дневно.

ДИВ СЕКС 350 КАЛОРИИ, А ОБИЧЕН … Еве колку КИЛОГРАМИ можете да изгубите ГОДИШНО!

Со секојдневниот „нормален“ секс за половина час се трошат 150 калории, а дивиот секс троши 350 калории, што е еднакво на половина...

admin@magazin / 21 јуни, 2019 22:27

Ако гласно ги искажувате пред партнерот вашите желби и чувства, тој ќе знае што сакате и дали го прави она што го сакате, а што прави погрешно.

Зошто е добро да бидете гласни за време на сексот?

Сетете се кога последен пат толку многу се опуштивте за време на сексот што заборавивте колку сте гласни. Повеќето двојки,...

admin@magazin / 22:16

При сексот најважна е хемијата, односно многу е важно да го привлекувате партнерот, за да има добар секс.

Што забележуваат мажите кај партнерката за време на сексот

Многу од жените за момент би сакале да бидат во машкиот мозок и да видат што тој размислува за нив за време на сексот. Совети,...

Катерина Крстиќ / 17 јуни, 2019 22:49

Туристите на фотографијата се од Полска, кои се возеле со чамец.

(ФОТО +16)СРЕД БЕЛ ДЕН “СЕКС” НА ОХРИДСКИТЕ ПЛАЖИ!

Туристи Пољаци кои се возеле со чамец во Охрид имале секс сред бел ден, пишува Скопје 1. На социјалните мрежи се прошири фотографија...

Рејхан Бајрами / 9 јуни, 2019 17:30

Спрема пишувањето на медиумите, се работи за министерот за Образование Ненад Сузиќ (69), кои се сомничи дека сексуално злоставувал девојче веќе подолг период.

УАПСЕН БИВШИ МИНИСТЕР ЗА СЕКСУАЛНО ЗЛОСТАВУВАЊЕ НА 11 ГОДИШНО ДЕВОЈЧЕ!

Полицијата на Република Српска, го уапси бившиот министер на Владата Н.С, осомничен за сексуално злоставување на малолетно...

Рејхан Бајрами / 7 јуни, 2019 19:05

Оштетениот најпрво се согласил да им плаќа 150 евра месечно, а потоа им дал уште 4.000 евра за да престанат да го уценуваат.

СЕКС УЦЕНА ВО БЕЛГРАД: Со секс снимки го уценувале и добивале 150 евра месечно!

Во Србија уапсени се 48-годишната Александра Р. и нејзиниот 51-годишен пријател Младен Ѓ. поради сомнеж дека од крајот на март...

Рејхан Бајрами / 6 јуни, 2019 10:28