Педофилот на судот го признал злосторството. Судот на 22. ноември му одреди притвор од два месеци, а се до 19. јануари 2020 година.

ХОРОР: Педофил влета во училиште, се преставил како доктор, па силувал 12-годишно девојче

Во едно училиште во Русија, маж без никаква препрека поминал покрај училишниот чувар, а потоа злоставил 12 – годишно девојче. Инцидентот...

Валерија Петрова / 2 декември, 2019 13:41

Четиринаесетгодишно девојче во полициската станица во Струмица пријавило дека било силувано од 17-годишен малолетник.

Силување во Чаир

Ноќеска во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена...

Валерија Петрова / 9 октомври, 2019 17:29

-На 07.10.2019 во 9.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син.

ХОРОР ЈА ПОТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА: Тројца малолетници силувале дете во Скопје!

Како што информираше МВР, скопјанка пријавила дека во август годинава нејзиниот син бил силуван од група малолетници. -На...

Сара Фемина / 8 октомври, 2019 17:18

Тие изјавија во судскиот процес дека неговите ќерките наводно биле силувани и од неговите пријатели.

ТАТКО ОД ПЕКОЛОТ: Монструм со години ја силувал ќерката – таа му родила шест деца, а потоа продолжил и со едно од нив

Незапамтено злодело во Велс. Чудовиште од татко  силувал две ќерки, а една од нив родила шест деца. Британските медиуми објавија...

Валерија Петрова / 2 октомври, 2019 15:53

Жена од село Липково на најлош можен начин дозна дека нејзинот партнер е погрешниот човек кој можела да го одбере. Партнерот кој живеела со неа и нејзината малолетна ќерка извршил обљуба врз нејзиното девојче.

Македонка прибрала МОНСТРУМ во нејзиниот дом: Силувана нејзината малолетна ќерка

Понекогаш изборот на партнерот може да биде погрешен за една жена или еден маж. Кога ќе се случи нешто страшно тогаш се сите...

Валерија Петрова / 27 септември, 2019 16:19

За да зборува за тоа мирно денес, ѝ било потребно многу труд и работа на себе.

Тајчи проговори за траумите во младоста – „Бев силувана“!

Ѕвездата од 90-тите години Татјана Камерон Тајчи неодамна си ја отвори душата и призна дека била жртва на сексуално насилство...

Валерија Петрова / 26 септември, 2019 21:39

Тој во 2005-та година бил осуден поради поседување фотографии од сексуално злоставуваните деца, но тогаш бил само суспендиран на четири месеци.

УЖАС: Француски хирург силувал 250 мали деца, веднаш по операција додека биле под анестезија!

Жоел Ле Скуарне (66), популарен француски абдоменален хирург од болницата „Жонзак“, силувал 250 девојчиња и момчиња од кои...

Сара Фемина / 23 август, 2019 9:37

Овој случај бил пријавен во МВР и веднаш било покренета постапка.

ХОРОР ВО МАКЕДОНИЈА: Силувано девојче од две момчиња

Уште едно силување ја потресе Македонија, едно малолетно и друго понолетно лице ја силувале 19-годишната девојка. Зосторството...

Валерија Петрова / 24 јули, 2019 16:11