Игор претрча низ собраниската сала и скокна во прегратките на Ана, која силно го прегрна

ПРЕУБАВА СЦЕНА ВО СОБРАНИЕТО: Синот на Ана Брнабиќ и дотрча во прегратка

Премиерката Ана Брнабиќ вчера во Собранието на Србија положи заклетва со членовите на новата влада и вети дека ќе и биде...

Перо Милчин / 27 октомври, 2022 6:13

Осумгодишниот син на поранешниот грчки премиер, синоќа имал благи симптоми, денеска се тестирале сите, а според резултатите, Ципрас, неговата партнерка и помалиот син се негативни, додека пак поголемиот е позитивен.

Осумгодишниот син на Ципрас позитивен на Ковид-19

Лидерот на Сириза, Алексис Ципрас, преку социјалните мрежи објави дека неговиот син Орфеас е позитивен на Ковид-19, односно...

Рејхан Бајрами / 26 јануари, 2021 6:41

Истовремено, блиски членови на семејството и соработници на Бајрам, на социјалните мрежи објавија детали за погребот, кој треба да се случи денес, во 14 часот, според сите обичаи, и покрај препораките и забраните на здравствените власти, поради состојбата со вирусот.

ДЕТАЛИ- Синот на Амди Бајрам ја откри вистината: Татко ми почина од МОЗОЧЕН УДАР, тестот за корона беше НЕГАТИВЕН!

Вчера на 64-годишна возраст почина поранешниот пратеник и претседател на СРМ, Амди Бајрам. Во доцните попладневни часови од...

Владо Марин / 25 октомври, 2020 11:59

Денеска и министерката за образование и наука Мила Царовска заедно со својот сопруг однесоа својот син третооделенец на училиште.

Не ја вади маската, држи растојание и често миј раце”- Мила Царовска го однесе синот на училиште!

Деенска започна новата учебна година во државата, а ќе ја започнат почнат 270 000 средношколци и основци, меѓу кои 19 илјади првачиња....

Катерина Крстиќ / 1 октомври, 2020 10:22

Филан Митрев е обвинет за тероризам откако во ноември лани со уште двајца осомничени биле откриени дека подготвуваат самоубиствен напад во угостителски објект.

Д-р Жан Митрев за синот: Жал ми е што покрај сите можности, избрал најстрашен и најбесмислен пат

Сакав да им покажам на моите родители дека можам сам да си го најдам патот и дека тој пат е добар – вака пред судот во Франкфурт...

Перо Милчин / 12 септември, 2020 20:24

Во акцијата биле приведени двајца Турци (едниот 21 годишен, другиот 22 годишен), како и 24-годишниот Митрев, кој сега е првообвинет.

Жан Митрев се оградува од обвинетиот терорист во Германија: Тоа не е мојот син!

„Тој не е мојот син“, вели Жан Митрев, сопственикот на истоимената клиника, по објавувувањето на информациите дека 25-годишниот...

Владо Марин / 9:19

Мик Шумахер преку отворено писмо ја објасни ситуацијата во славното семејство.

Синот на Шумахер се отвори пред јавноста: Никогаш не го гледав татко ми како најголем возач на светот!

Синот на број еден возачот на Формула 1, Михаел Шумахер, после долги години од несреќата на неговиот татко реши да си ја отвори...

Катерина Крстиќ / 30 јуни, 2020 9:03