Героски ја разобличи Фатиме Фетаи

ГЕРОСКИ ЈА РАЗОБЛИЧИ ФАТИМЕ ФЕТАИ: Позерка која наместо бесмислени бомби во судница да го пушта Аца Лукас !!

Четири часа и 25 „бомби“ емитувани во судница ѝ беа потребни на обвинителката Фетаи да ги разочара најблиските на жртвите...

Узунов Бобан / 19 септември, 2019 7:56

Фатиме Фетаи како што помина август, помина и 5 септември, вети за МОНСТРУМ нели?

Ел Чека до Фетаи: Катица Јанева рекетираше преку Боки 13, а ти директно!

Не си ништо поразлична од Катица, таа рекетираше преку Боки 13, а ти директно, пишува “бомбашот„ Ел Чека, обраќајќи ѝ се...

Рејхан Бајрами / 6 септември, 2019 15:58

Парите кои ги зедоа од другарот на Aли дали ги потрошија, пишува Ел Чека.

ЕЛ ЧЕКА ДО ФЕТАИ: “Стани Фато со црвено карминче бидејќи раcтур правеше кога се однесуваше како Шота”

Бомбашот Ел Чека кој објавува аудио снимки од Чикаго тврди дека обвинителката Фатиме Фетаи е инволвирана во корупциски скандал...

Сара Фемина / 10 август, 2019 10:10

Каква ќе биде судбината на СЈО ?

(видео) Фатиме Фетаи надвор од своите овластувања бара промени во други институции, ама сака да остане Катица Јанева

Специјалната обвинителка Фатиме Фетаи, за време на вчерашното гостување во Студио 1 зборуваше за промените во перцепцијата...

Узунов Бобан / 18 јуни, 2019 7:28

Врховниот Суд донесе начелна одлука дека мандатот на СЈО за поднесување на нови обвинителни акти е завршен.

Дали СЈО е скап театар, политички инструмент или агенција за вработување!?

Претседателот на Врховниот суд, Јово Вангеловски, изјави дека е донесено начелно мислење дека СЈО по 30 јуни 2017 не смее веќе...

Данаил Михајловски / 7 февруари, 2019 14:07