Атиџе ја промени бојата на косата, и доби фризура со која навистина изгледа холивудски, објави Женски Магазин.

ОВА Е АТИЏЕ СО НОВАТА ХОЛИВУДСКА ФРИЗУРА: Нема да ја препознаете(ФОТО)

Популарната Атиџе од „Медена земја“ која ги освои срцата ширум светот веќе започна да се подготвува за доделувањето на...

Мартин Попоски / 5 февруари, 2020 23:06

Ова е второ спроведување на осомничениот Боки 13 во јавното обвинителство оваа недела, откако во понеделникот беше донесен првпат.

БОКИ 13 НЕ ГО МЕНУВА СТИЛОТ: Денеска повторно се појави во судот со модерен мантил!(ФОТО)

Бојан Јовановски денеска повторно беше спроведен од затворот во Шутка во Обвинителството за организиран криминал и корупција...

admin@magazin / 25 септември, 2019 13:09

Боки 13 со полициско возило е спроведен од истражниот затвор Шутка до Обвинителството за организиран криминал.

БОКИ 13 ГО СМЕНИ ЛИЧНИОТ ОПИС: Кај Рускоска пристигна со нова фризура(ВИДЕО)

Бојан Јовановски или познат како Боки 13 со лисици на раце предмалку беше донесен на распит кај обвинителката Вилма Рускоска,...

admin@magazin / 23 септември, 2019 12:20