Веднаш по вечерата, пејачка се тушираше и се соблече во изолација.

САМО ЗА МАШКИ ОЧИ: ЛУНА ЏОГАНИ СЕ СОБЛЕЧЕ ГОЛА, жешкиот задник во прв план(ФОТО 18+)

Луна Џогани повторно без никаков срам го покажа задникот пред гледачите на ТВ ПИНК. Луна Џогани која заедно со својот татко,...

admin@magazin / 5 март, 2020 19:29

Според телевизијата, телото го пронашол планинар кој веднаш пријавил во полиција.

ВОЗНЕМИРУВАЧКА ФОТОГРАФИЈА: Пронајдено мртво машко тело на Шар Планина

Денес е пронајдено е машко безживотно тело во Шар Планина, објави ТВ21. Телото го пронашол планинар кој веднаш пријавил во...

Мирко Бачиќ / 16 февруари, 2020 14:27

Имено таа доби црвен џип од марката „Ренџ Ровер“ промовирајќи го во една емисија каде открива дека едвај чека да го положи возачкиот испит.

АНАСТАСИЈА ГО ЗАПАЛИ ИНСТАГРАМ: Ќерката на Цеца полу гола, објави провокативна фотографија(ФОТО)

Ќерката на Цеца објави секси фотографија на Инстаграм и ги почасти фановите со провокативно издание. Анастасија Ражнатовиќ...

Владо Марин / 10 февруари, 2020 7:48

Зошто ли локалните власти не ја продолжија традицијата на одбележување на денот на осамостојувањето на Македонија?

ФОТО: И Делчево не го прослави денот на независноста на Македонија

На јарболите во Делчево денес не се вееше македонското знаме. На местата наменети за празнично поставување на државното...

admin@magazin / 8 септември, 2018 22:24

Јарболите наменети за празнично поставување на државното знаме за прв пат по 27 години за Денот на независноста осамнаа празни

На јарболите во Берово вчера и денес не се вее македонското знаме (ФОТО)

На јарболите во Берово вчера и денес не се вее македонското знаме. Јарболите наменети за празнично поставување на државното...

admin@magazin / 12:57

Пејачката навистина има и со што да се пофали

Провокативни Фотографии на Јелена Розга завршија на Порно сајт (ФОТО)

Провокативни фотографии од популарната пејачка Јелена Розга завршија на Порно сајт. Елегантна, префинета, сексапилна, заводлива,...

admin@magazin / 31 август, 2018 12:38

Улдуз има постигнато многу работи, како што е завршувањето на нејзините Мастерс по маркетинг и рекламирање, а таа исто така има и диплома за бизнис и администрација, како и актерска диплома.

ФОТО: Фотомоделот од Иран ќе ви ја разбие фантазијата!

Улдуз Валас (Uldouz Wallace) е иранска моделка која со својот сексипилен изглед жари и пали како по социјалните мрежи. Таа важи за...

admin@magazin / 6 јули, 2018 13:07