20-годишната  Моника К. од околината на Ниш, девојчето кое во заробеништво 10 дена ја чуваше Нинослав Јовановиќ познат како Малчански бербер, пуштена е денеска од Детската клиника во нишкиот Клинички Центар на домашно лекување.

„Мојата ќерка е лавица“ – Моника која беше киднапирана од Малчанскиот бербер

 Сведоштвото на мајката на девојчето кое беше киднапирано од Нинослав Јованвиќ за прв пат прозборе со што се соочуваат и...

Весна Петровска / 17 јануари, 2020 18:57

Нашиот портал Магазин.мк го пренесува статусот на Мила во целост...

Брутално нападнати кај Универзална Сала- потресно сведоштво на девојката чие момче било претепано

На социјалните мрежи Мила Велјановска, постави страотни фотографии. Таа сведочи за хоророт кој буквално го преживеале кај...

Катерина Крстиќ / 3 јули, 2019 11:10

Целиот Балкан остана во шок по веста која пристигна од Србија за мајката која му ги пресекла вените на своето дете и го фрлила од 4-ти спрат, а потоа си го одзела животот.

Ова е мајката МОНСТРУМ која на ќерката и ги исече вените, па ја фрли од балкон во Србија!

Ова е мајката монструм Даниела Р. (36) која ова утро на својата тригодишна ќеркичка Т.Р. и ги исекла вените, па ја фрлила од четвртиот...

Рејхан Бајрами / 17 јуни, 2019 14:18

Девет годишната Лора морала да чека покрај мртвите тела на своите родители противпожарните единици да го пресечат лимениот кров од автомобилот

Хорор: Покрај мртвите тела на родителите, дете чекаше пожарникарите да ја спасат

Двајца сопружници се мртви, а нивната 9-годишна ќерка тешко повредена откако вчера по 13 часот со нивниот автомобил излетале...

Мирко Бачиќ / 30 август, 2018 8:04